Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Lekcje online

Kszałc. na odl.

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Dostępność

aTwinning

APEL - 18 CZERWCA 2021

APEL - 18 CZERWCA 2021

APEL - 18 CZERWCA 2021

Wręczenie nagród za zaangażowanie uczniów w różnego rodzaju wydarzenia szkolne i pozaszkolne.

 

W dniu 18 czerwca 2021 r. w Szkole Podstawowej w Reczu zorganizowany został apel, który miał na celu uhonorowanie uczniów, którzy swoim zaangażowaniem wyróżnili się w szkole w różnych dziedzinach w roku szkolnym 2020/2021.

Na apelu dla klas I-III rozdano nagrody następującym uczniom:

1. Konkurs zespołu nauczycieli języków obcych – kartka walentynkowa – I miejsce – Lena Pasierbiewicz (2A).

2. Konkurs zorganizowany przez klasę VI C – Krokomania, czyli spacerem na koniec świata – konkurs fotograficzny – II miejsce Adam Bagrowski (3C).

3. Konkurs matematyczny Kangur – II miejsce Natasza Kościelniak (3A), III miejsce Andżelika Ćwiek (3A).

4. Aktywny udział w programie profilaktyczno-wychowawczym Cukierki – klasa III A (cała klasa), klasa III B – Robert Wasilewski, Borys Pilżys, Nikola Domańska, Kacper Brzóska, Maja Kwieciarz, Julia Gołębiewska, Julia Lechocka, Maja Przebieracz, Laura Delegacz, Oskar Szmyt, Tomasz Piesyk, Patrycja Sowińska; klasa III C – Michalina Chojnicka, Amelia Pietrzak, Kamila Pilżys – Janiuk, Wojciech Robaczek.

5. Aktywny udział w działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu – Hanna Zając (3A).

6. Klasowy konkurs pięknego czytania – klasa I B - I miejsce – Julia Gawlik, II miejsce – Zofia Mielczarek, Maja Romanowska – za konkurs on-line).

7. Dzienniczek lektur – klasa IIIA – Hanna Wieliczko, Małgorzata Gawlik, Sandra Wiśniewska; klasa IIIB – Maja Kwieciarz, Paulina Janik, Patrycja Sowińska; klasa IIIC – Michalina Chojnicka, Emilia Radzio, Emilia Olejarnik.

8. Certyfikaty z projektu Puppet Theatre (E-Twinning) – klasa IIIA (cała klasa).

 

Na apelu dla klas IV-VII wręczono nagrody następującym uczniom:

1. Certyfikaty z projektu Lets Cook (E-Twining) – klasa VIB – Amelia Atenborska, Magdalena Dziubczyńska, Wojciech Krasowski, Aleksandra Kliman, Klaudia Matusewicz, Gabriela Stefaniak, Oliwier Pawlak, Hanna Szczepaniak, Joanna Zań; klasa VIIC – Julia Emilianowicz, Aleks Sobala, Amelia Rozbiegalska, Maja Dziadak, Mateusz Siemienik, Michał Bednarczyk, Nadia Kozina, Oliwier Czerwiński, Szymon Jarosz, Wiktoria Pawlak, Zofia Gryczewska, Zuzanna Wyroślak.

2. Konkurs zespołu nauczycieli języków obcych – kartka walentynkowa – II miejsce Katarzyna Przewdzięk (5A), III miejsce – Maja Dobies (5A).

3. Konkurs zorganizowany przez klasę VI C – Krokomania, czyli spacerem na koniec świata – konkurs fotograficzny – I miejsce Maja Dziadak (7C), III miejsce Oliwia Zielińska (6B), Zuzanna Szymczak (7A). Konkurs krokomanii – I miejsce Maja Dziadak (7C), II miejsce Magdalena Dziubczyńska (6B), III miejsce Klaudia Więcek (7B).

4. Konkurs matematyczny Kangur – I miejsce Radosław Józefczyk (4B) – kategoria klas III-IV. I miejsce Wojciech Hamerski (5B), II miejsce Aleksandra Szymczak (5A), Wiktor Florczak (5B) – kategoria klas V-VI.

5. Tydzień z Krzyżówką matematyczną – I miejsce – Antoni Gołębiewski (7B), Wiktoria Gołębiewska (6C), Adrianna Hryniewicz (6C), Maja Konieczna (6A), Hanna Sankowska (6C), Emilia Skonieczna (6A).

5. Aktywny udział w działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu – Wiktoria Sawicka (7B), Julia Czarnecka (7B), Andżelika Piłatowska (7B).

6. Projekt „Perły Bałtyku” - klasa VA (cała klasa), klasa VB (cała klasa), klasa VIB (cała klasa), klasa VIIB (cała klasa).

7. Nagrody MGOKiS – za współpracę i udział w projektach realizowanych przez Miejsko-Gminny Osrodek Kultury i Sportu - klasa VB Julia Bosak, Wanessa Jusińska, Marika Kuś, Oliwia Sokołowska, Weronika Janik, Zofia Papierska, Wiktor Florczak, Szymon Więcek. Klasa VIIB – Andżelika Piłatowska, Laura Wolna, Oskar Merks, Wojciech Kamiński, Igor Piątkowski, Wiktoria Sawicka, Hanna Olejarnik.

8. Rajd rowerowy z okazji uchwalenia Konstytucji 3-go maja – Placówka Wsparcia Dziennego TPD Nętkowo - nagroda przewodniczącej komisji oświaty Rady Miejskiej w Reczu i nagroda dyrekcji szkoły.

9. Nagrody za konkurs na Najpiękniejsza Dynię Helloweenową – nauczyciele języków obcych – I miejsce - Zuzanna Szymczak (7A), II miejsce – Aleksandra Szymczak (5A), III miejsce – Alan Wolny (7B).

10. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Zofia Papierska (5B). List gratulacyjny dla uczennicy, która będzie reprezentować Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2021/2022.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,317,287 unikalne wizyty