Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Lekcje online

Kszałc. na odl.

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Dostępność

aTwinning

Konsultacje

Konsultacje

Komunikat w sprawie organizacji zajęć konsultacyjnych dla uczniów klas VIII (od 25 maja 2020 r.) oraz klas IV – VII (od 1 czerwca 2020 r.) w Szkole Podstawowej w Reczu 

            Niniejszym informuję, że zajęcia dydaktyczne w Szkole Podstawowej w Reczu, zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej (Rozporządzenie MEN nowelizacja 30b)  z dnia 13 maja br., do dnia 7 czerwca br. będą odbywać się nadal za pomocą metod i technik kształcenia na odległość.

            Jednocześnie informuję, że od 25 maja br. – za zgodą rodziców – przywrócone mogą być zajęcia konsultacyjne dla uczniów klas VIII, a od 1 czerwca br. dla uczniów klas IV - VII. Przywrócenie tych zajęć będzie odbywało się w szczególnym rygorze sanitarnym, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej (wytyczne GIS, MZ, MEN – komunikat z dnia 15 maja br.). Szczegółowe zasady realizacji zajęć konsultacyjnych dla uczniów klas VIII oraz IV – VII w Szkole Podstawowej w Reczu stanowią załącznik do niniejszego komunikatu (wysłanego za pośrednictwem e-dziennika).

            W związku z powyższym proszę Rodziców o OBOWIĄZKOWE i PILNE zapoznanie się z tymi zasadami i podjęcie odpowiedzialnej decyzji związanej z wysłaniem dzieci do szkoły na zajęcia konsultacyjne.

            W związku z koniecznością przygotowania szkoły pod względem organizacyjnym i sanitarnym, proszę uczniów i ich rodziców o zgłoszenie chęci uczestniczenia w konsultacjach. Każdorazowo uczeń jest zobowiązany, aby za pośrednictwem e-dziennika, zgłosić nauczycielowi i dyrekcji chęć konsultacji najpóźniej 1 dzień wcześniej do godz. 12.00.

Jednocześnie proszę o wypełnienie zgody na pomiar temperatury ciała dziecka, która stanowi załącznik nr 1 do niniejszego dokumentu oraz dostarczenie jej do Szkoły Podstawowej w Reczu pierwszego dnia pobytu ucznia  w szkole.

WAŻNE: W przypadku braku informacji zwrotnej od ucznia lub rodzica/prawnego opiekuna, szkoła zakłada, że uczeń nie wyraża woli uczestniczenia w konsultacjach.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,384,883 unikalne wizyty