Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Lekcje online

Kszałc. na odl.

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

XV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek Recz 2020

XV REGIONALNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK RECZ 2020

Zmiana terminu Festiwalu!

 

Szanowni Państwo Instruktorzy, Drodzy Uczestnicy!

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zainteresowanych – uczestników i ich instruktorów – postanowiliśmy zmienić termin XV Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Recz 2020. W zaplanowanym przez nas terminie - 17 stycznia br. - odbywa się również XIV Zachodniopomorski Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Ińsku.

Zmiana terminu XV Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Recz 2020 umożliwi większej liczbie wokalistów sprawdzić się w formule konkursowej w tych dwóch artystycznych wydarzeniach.

 

 

Poniżej znajduje się regulamin i karta zgłoszenia

 

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA

OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU DOBROWOLNEJ ZGODY

 


Oferta pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Reczu ogłasza nabór na stanowisko: sekretarka-kadrowa.
Wymiar czasu pracy:
- pełny etat,
- zatrudnienie na czas określony z możliwością podpisania umowy na czas nieokreślony,
- umowa od 01 marca 2020 r.

------------------------------

Więcej informacji

Obiady - styczeń 2020

U w a g a !

 

Cena obiadów w styczniu 2020r.:  

- dla uczniów     - 95,00 zł

Termin płatności do 15.01.2020r.

 

 

Gmina Recz Szkoła Podstawowa im. St. Czarnieckiego

ul. Ratuszowa 29

73-210 Recz

Nr konta  90 8359 0005 0041 4940 2002 0001

Życzenia świąteczne i noworoczne!

Życzenia świąteczne i noworoczne!

Życzenia świąteczne i noworoczne!

 

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Uczniowie, Rodzice!

Składamy Wam wszystkim serdeczne życzenia wesołych, pogodnych, spędzonych w gronie rodzinnym Świąt Bożego Narodzenia, a także wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku.

Niech zbliżające się Święta przyniosą Wam wiele radości i ciepła, a wesoło spędzony czas sylwestrowy niech będzie początkiem optymistycznego i szczęśliwego 2020 roku.

Widzimy się 7 stycznia 2020 roku.

 

Maciej Gryczewski – dyrektor szkoły

Barbara Tomicz – wicedyrektor szkoły

Zarządzenie w sprawie zasad korzystania ze stołówki szkolnej

Zarządzenie nr 4/2019/2020

 

Dyrektora Szkoły Podstawowej w Reczu

z dnia 16 grudnia 2019  r.

 

w sprawie zasad korzystania ze stołówki szkolnej

 

 

      Na podstawie par. 50 ust. 1 pkt 4 a Statutu Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Reczu, w związku z art. 106 ustawy z 14 grudnia 2016 r. - Prawo Oświatowe 9Dz.U. z 2019 r. poz 506 ze zm.)

zarządzam co następuje:

ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY W DNIACH 19 GRUDNIA 2019 R. ORAZ 20 GRUDNIA 2019 R.

ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY W DNIACH 19 GRUDNIA 2019 R. ORAZ 20 GRUDNIA 2019 R.

ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY W DNIACH 19 GRUDNIA 2019 R.
ORAZ 20 GRUDNIA 2019 R.Szanowni Nauczyciele, Rodzice, Mieszkańcy Gminy Recz, Drodzy Uczniowie!

W dniu 19 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Reczu odbędą się dwa ważne wydarzenia, na które mam zaszczyt wszystkich Państwa zaprosić.
Od godz. 9.00 do godz. 13.00  odbędzie się I Kiermasz Bożonarodzeniowy, którego inicjatorem jest Rada Rodziców. Kiermasz, otwarty dla mieszkańców miasta, odbywał się będzie na parterze naszej szkoły. Uczniowie i Rodzice przygotowali pamiątki i upominki oraz ozdoby świąteczne, a także smaczne ciasta, kawę i herbatę. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na inicjatywy Rady Rodziców skierowane dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Mikołajki

Gdzieś tam na północy, gdzie lód i śnieżyca, stoi dom drewniany w poświacie księżyca. Kto w tym domku mieszka?... spytacie. Otóż  wyczekiwany przez wszystkich  Mikołaj.

      Wystąpił  on 6 grudnia w przedstawieniu dla klas 1-3 razem z uczniami naszej szkoły. Pojawiła się także pani Mikołajowa. Wszystkie dzieci otrzymały prezenty. W przedstawieniu wystąpiły renifery:  Krzysztof Kozina, Kajetan Smus, Marcel Smus, wiewiórki: Andżelika Ćwiek, Hanna Wieliczko, kot: Łucja Dziubczyńska, myszy: Hanna Zając, Laura Jarzębińska, skrzaty: Maria Kozina, Łucja Stachańska, śnieżynki: Zofia Gibka, Lena Zielińska, śpiew: Patrycja Myczkowska, Julia Sankowska, narrator: Maria Barna. Dekorację i rekwizyty przygotowały: M.Karcz, G. Borkowska oraz Marcelina Kozina. Nagłośnienie: G.Jurkiewicz. W roli pani  Mikołajowej gościnnie wystąpiła p.Małgorzata Śmiechowska - kierownik ŚDS w Reczu . Mikołaj: Maciej Gryczewski – dyrektor szkoły. Reżyseria Bogumiła Pieciukiewicz. To samo przedstawienie odegrane zostało dla podopiecznych ŚDS Recz. Zdjęcia na FB.

Dyskoteka andrzejkowa

Dyskoteka andrzejkowa29 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę andrzejkową.
Jak tradycja nakazuje na imprezie nie zabrakło wróżb i zabaw: losowanie karteczek z wróżbami, przekłuwanie serca , ustawianie butów. Zabawy te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród młodszych jak i starszych uczestników imprezy.
Muzyka wprowadziła biorących udział w imprezie w odpowiedni nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili. Energię straconą podczas tańców można było uzupełnić tostami i soczkami sprzedawanymi w sklepiku Spółdzielni Uczniowskiej.
Uczniowie zakończyli dyskotekę w doskonałych humorach.

OFICJALNE OTWARCIE KUCHNI I STOŁÓWKI SZKOLNEJ

OFICJALNE OTWARCIE KUCHNI I STOŁÓWKI SZKOLNEJ

 

OFICJALNE OTWARCIE KUCHNI I STOŁÓWKI SZKOLNEJ

w Szkole Podstawowej w Reczu

 

W środowe popołudnie 27 listopada br. nastąpiło oficjalne, uroczyste otwarcie kuchni i stołówki szkolnej. Remont kuchni wraz z nowoczesnym wyposażeniem, został zrealizowany w ramach programu rządowego „Posiłek w szkole i w domu”. Kwota dofinansowania, którą otrzymaliśmy na ten cel wyniosła 80 000 zł – było to maksymalne możliwe dofinansowanie. Warto nadmienić, że Szkoła Podstawowa w Reczu otrzymała dofinansowanie celowe jako jedna z dwóch szkół w naszym powiecie oraz jedna z 24 szkół w województwie zachodniopomorskim.

Komunikacja - kooperacja, czyli...

W dniu 27 listopada 2019 r. podczas XV sesji Rady Miejskiej w Reczu zostały zaprezentowane założenia i przedstawione informacje na temat realizowanego w Szkole Podstawowej w Reczu projektu pn. "Komunikacja - kooperacja, czyli zwiększenie współpracy transnarodowej dzięki zmniejszeniu barier komunikacyjnych". Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, a współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego. Podczas konferencji została przedstawiona prezentacja multimedialna wraz z filmami. Swoje wrażenia i opinie związane ze szkoleniowymi wyjazdami edukacyjnymi na Maltę przedstawiły również uczestniczki tych mobilności.
Szczegóły dotyczące konferencji oraz wszystkie informacje dotyczące realizowanych przez Szkołę Podstawową w Reczu działań w ramach działania "Ponadnarodowej mobilności kadry edukacji szkolnej" zamieszczane są systematycznie na stronach internetowych szkoły, na szkolnym facebooku, profilach społecznościowych uczestników projektu, na stronach internetowych Gminy Recz oraz instytucji lokalnych. Relację z sesji można oglądać na stronach internetowych Gminy Recz

Maciej Gryczewski - dyrektor szkoły

Zobacz

------------------------------------------------------------------

Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej

Szorty nr 6

Wygenerowano w sekund: 0.07
893,869 unikalne wizyty