Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Pożegnanie Absolwentów

Pożegnanie Absolwentów

 

            W ostatnich dniach kończy się proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponagimnazjalnych. Mamy nadzieję, że nasi tegoroczni absolwenci – uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej oraz klas trzecich gimnazjum – dostali się do tych klas i szkół, do których chcieli. Szczegółową informację podamy we wrześniu po zbadaniu losów naszych uczniów.

ASY SZKOŁY 2019

Laureaci „Złotej Dziesiątki” za wypracowanie najwyższej średniej ocen w roku szkolnym 2018/2019

Wyniki rekrutacji do klas I

Szanowni Rodzice Uczniów, którzy w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę w klasach I Szkoły Podstawowej!

Poniżej przedstawiam wyniki rekrutacji do klas I (podział na klasy) wraz z informacją o wychowawcach.

Przypominam jednocześnie, że pierwsze spotkanie rodziców z wychowawcami, dyrektorem,  wicedyrektorem i kierownikiem świetlicy odbędzie się w 
poniedziałek 24 czerwca 2019 r. o godz. 15.00 w stołówce szkolnej.

Z poważaniem

Maciej Gryczewski - dyrektor szkoły

Lista uczniów - klasy pierwsze

Chrzest świetlicowy

Chrzest świetlicowy należy do jednej z wielu tradycji naszej świetlicy. Miał on na celu integrację wychowanków świetlicy z klas pierwszych. Ponieważ odbył  się w czerwcu  po 10 miesiącach przebywania w świetlicy jeszcze bardziej chcieliśmy podkreślić poczucie więzi grupowej oraz umiejętność wspólnej i wesołej zabawy.

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Rodzice, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

 

            Do zakończenia roku szkolnego 2018/2019 zostało już tylko kilka dni. W tym rok uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w dniu 19 czerwca o godz. 9.00 w hali sportowo-widowiskowej.

            Dzień wcześniej o godz. 16.00 żegnać będziemy tegorocznych Absolwentów – uczniów klas trzecich Gimnazjum im. Adolfa Długosza oraz uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego.

            Poniżej przedstawiam informację na temat organizacji pracy szkoły w dniach 18 czerwca 2019 r. (wtorek) oraz 19 czerwca 2019 r., (środa).

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019


W piątek 7 czerwca 2019 r. odbył się apel, który miał na celu podsumować działalność szkoły w roku szkolnym 2018/2019 oraz uhonorować wszystkich uczniów, którzy wyróżnili się w różnych dziedzinach. Spotkanie na forum całej szkoły miało szczególny wymiar również dla tegorocznych absolwentów – uczniów klas III Gimnazjum oraz klas ósmych Szkoły Podstawowej. Zostały bowiem rozdane nagrody dla tych, których zaangażowanie było widoczne przez okres ostatnich lat pracy.

Turniej Piłki Nożnej im. Krzysztofa Hołuba

Turniej Piłki Nożnej im. Krzysztofa Hołuba

XX Regionalny Turniej Piłki Nożnej im. Krzysztofa Hołuba

pod patronatem PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich”

Festyn z okazji Dnia Dziecka

 oraz akcja Fundacji DKMS i Szkolnego Klubu Wolontariatu


W dniu 4 czerwca br. na Stadionie Mieskim w Reczu oraz boisku Orlik odbył się Jubileuszowy XX Regionalny Turniej Piłki Nożnej Chłopców im. Krzysztofa Hołuba. W tym roku patronat nad imprezą został objęty przez Polski Związek Piłki Nożnej Grassroots „Piłka dla wszystkich”. W Turnieju udział wzięło 9 drużyn z całego regionu: Recz, Choszczno, Lubiana, Marianowo, Kalisz Pom., Suchań, Bierzwnik, Stargard, Pełczyce. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Szkołę Podstawową im. Stefana Czarnieckiego oraz UKS „Ina” Recz. Tradycyjnie w tym samym dniu MGOKiS oraz Rada Rodziców przygotowała atrakcje dla wszystkich uczniów naszej szkoły z okazji Dnia Dziecka. Dodatkowo MGOKiS, Fundacja DKMS oraz Szkolny Klub Wolontariatu zorganizowało zbiórkę pieniężną i rejestrację dawców szpiku dla mieszkanki miasta Mai.

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny "LIGA MATEMATYCZNA"

Powiatowy Konkurs Matematyczny "LIGA MATEMATYCZNA"

W dniu 5 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Reczu odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny "LIGA MATEMATYCZNA" dla uczniów trzecich klas gimnazjum.
Organizatorami konkursu były Panie Mariola Koźmińska i Joanna Urbańska. Swoim udziałem w tym konkursie zaszczyciły nas trzyosobowe drużyny z gimnazjów z: Krzęcina i Lubiany oraz drużyna z naszej szkoły, którą reprezentowali: Cyprian Guzek, Emilian Rakowski i Michał Różański.
A oto wyniki konkursu indywidualnego:
1 miejsce - Cyprian Guzek, Recz
2 miejsce - Michał Różański, Recz
3 miejsce - Emilian Rakowski, Recz
Gratulacje! Nasi uczniowie okazali się najlepsi!

Zapraszamy

Czy znasz swój powiat?

Czy znasz swój powiat?

Dnia 23 maja 2019r. w  konkursie powiatowym: "Czy znasz swój powiat?" w Korytowie brały udział dwie drużyny: gimnazjum i szkoły podstawowej.

Dziewczęta wykazały się ogromną wiedzą i zdobyły dwa puchary dla naszej szkoły.

II miejsce drużynowo (Natala Kmetyk, Hania Szremska, Angelika Sikora)- gimnazjum

I miejsce (Kasia Afeltowicz, Klaudia Denisiuk, Laura Rzepka)- szkoła podstawowa.

Indywidualnie II miejsce Angelika Sikora.

Opiekunowie: Małgorzata Sawczuk, Aneta Kowal. Gratulacje!

Szkolne Koło Wolontariatu nie próżnuje

Szkolne Koło Wolontariatu nie próżnuje

Szkolne Koło Wolontariatu nie próżnuje


Lutowa akcja z pluszakami podzieliła się na kilka mniejszych. Dzięki Wam, kochani darczyńcy, ilość maskotek przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W związku z tym akcję można było pomnożyć o inne 😃.

Cześć pluszaków została sprzedana na kiermaszu szkolnym, a za pozyskaną kwotę - 180,76 zł nasi wolontariusze wybrali i zakupili zabawki oraz artykuły plastyczne i dostarczyli je na Oddział Pediatryczny SP ZOZ w Choszcznie. Mamy nadzieję, że dzieciaczki przebywające na oddziale się ucieszą.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz osobom zaangażowanym.

A . Pacześna-Kozina

Wygenerowano w sekund: 0.03
617,954 unikalne wizyty