Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Lekcje online

Kszałc. na odl.

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Konkursy przedmiotowe

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

 

Informujemy, że w dniu 31 grudnia 2020 r. na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Szczecinie zostały opublikowane końcowe wyniki rejonowego etapu konkursów przedmiotowych, organizowanych w roku szkolnym 2020/2021 przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

 

Miło nam poinformować, że do finałowego - wojewódzkiego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Język angielski: Jakub Pater – 1 miejsce w powiecie choszczeńskim

Język polski: Jakub Pater – 2 miejsce w powiecie choszczeńskim

Wiedza o społeczeństwie: Oliwia Iwach – 1 miejsce w powiecie choszczeńskim

 

Laureatom etapu rejonowego serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy sukcesu w ostatnim etapie tych konkursów.

 

Warto dodać, że uczestnikami tych konkursów byli również:

Język angielski: Hanna Więcek – 9 miejsce w powiecie choszczeńskim

Język polski: Maja Staszak – 12 miejsce w powiecie choszczeńskim

Wiedza o społeczeństwie: Hanna Gryczewska – 2 miejsce w powiecie choszczeńskim

Matematyka: Jakub Pater, Zuzanna Żułtaszek – 3 miejsce w powiecie choszczeńskim

Geografia: Kewin Sobala – 8 miejsce w powiecie choszczeńskim, Michał Czerniak – 11 miejsce w powiecie choszczeńskim

Fizyka: Maciej Wyroślak – 4 miejsce w powiecie choszczeńskim.

 

Jednocześnie informujemy, że w grudniu 2020 r. odbyły się również konkursy przedmiotowe organizowane przez Zespół Szkół w Kaliszu Pom., w których z sukcesami uczestniczyli nasi uczniowie.

W IV Regionadzie Matematycznej tytuł laureata i 2 miejsce zdobyła Zuzanna Żułtaszek.

W II Regionalnym Konkursie Fizycznym tytuł laureata i 3 miejsce zdobył Maciej Wyroślak.

 

Uczestnikami tych konkursów byli również:

IV Regionada Matematyczna: Aleksandra Cybulska – 8 miejsce

II Regionalny Konkurs Fizyczny: Kewin Sobala – 5 miejsce

V Regionalny Konkurs Języka Angielskiego: Szymon Wieczorek – 7 miejsce, Maciej Cymerman - 14 miejsce, Julia Maciejewska – 17 miejsce.

Laureatom i uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy uzyskanych wyników.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,092,353 unikalne wizyty