Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Lekcje online

Kszałc. na odl.

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Zmiana organizacji pracy szkoły

Zmiana organizacji pracy szkoły

Zdalne nauczanie przedłużone, nowy termin ferii zimowych, zmiana organizacji pracy szkoły

 

Szanowni Państwo Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Drodzy Uczniowie

 

W związku z komunikatem przekazanym przez Prezesa Rady Ministrów w dniu 20 listopada br. informuję, że:

1. Nauczanie zdalne zostało przedłużone do świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich klas w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

W związku z tym i zgodnie z przyjętą w naszej szkole organizacją roku szkolnego należy przypomnieć, że zajęcia dydaktyczne będą prowadzone do dnia 18 grudnia br. Dzień 21 grudnia (poniedziałek) i 22 grudnia (wtorek) br. to dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktycznych (ustalone we wrześniu przez radę pedagogiczną, radę rodziców i samorząd uczniowski).
2. Od 23 grudnia 2020 r. do 3 stycznia 2021 r. to wg organizacji pracy szkoły zimowa przerwa świąteczna.

3. Przerwa w nauce w całym kraju potrwa dodatkowo od 4 do 17 stycznia 2021 r. i zastąpi dotychczasowe ferie zimowe. Premier poinformował również, że zostanie wprowadzony zakaz organizacji wyjazdów na ferie zimowe. W związku z tym następują również korekty w organizacji następujących, zaplanowanych zadań i wydarzeń w życiu szkoły:

a. zaplanowane dyżury nauczycieli w dniach 21 i 22 grudnia pozostają bez zmian. W tych dniach nauczyciele pozostają do dyspozycji uczniów (konsultacje on-line). Nauczyciele pracują na terenie szkoły w godzinach zaplanowanych dyżurów.

b. konsultacje dla uczniów klas VIII (harmonogram przekazany za pośrednictwem e-dziennika) trwają do zakończenia nauczania zdalnego.

c. próbny egzamin ósmoklasisty – zaplanowany na 8-10 grudnia br. - zostaje przełożony. Nowy termin zostanie podany po 17 stycznia 2021 r.

d. stały dyżur nauczycieli dla rodziców uczniów pozostaje bez zmian, tj. 10 grudnia 2020 r. w godz. 15.00-16.00. Nauczyciele pozostają do dyspozycji rodziców telefonicznie, za pośrednictwem e-dziennika lub na platformie Microsoft Teams (na kontach uczniów) lub za pośrednictwem innego komunikatora. Proszę o wcześniejsze porozumienie na linii rodzic – nauczyciel.

e. 11 grudnia 2020 r. - wystawienie zagrożeń oceną niedostateczną i/lub naganną oceną zachowania (do 14 grudnia 2020 r. wychowawcy są zobowiązani do powiadomienia rodziców za pośrednictwem e-dziennika o ewentualnym zagrożeniu).

f. 18 grudnia 2020 r. - wigilie klasowe na terenie szkoły zostają odwołane, natomiast spotkanie wigilijne z klasami wychowawcy przeprowadzą podczas godzin z wychowawcą za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Pozostałe lekcje w tym dniu odbywają się zgodnie z planem. Spotkanie wigilijne pracowników szkoły zostaje odwołane.

g. Wieczór Kolęd – odbędzie się w formie on-line (facebook) w dniu 18 grudnia 2020 r. Szczegóły zostaną podane w terminie późniejszym.

h. XVI Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek zaplanowany na 12 stycznia 2021 r. zostaje odwołany.

i. spotkanie zespołów nauczycielskich podsumowujących I półrocze roku szkolnego 2020/2021 wraz ze sporządzeniem protokołu ze spotkania odbędzie się za pośrednictwem platformy MT w dniu 26 stycznia 2021 r. Przewodniczących zespołów nauczycielskich proszę o ustalenie godziny spotkania.

j. ferie zimowe odbędą się w dniach 4-17 stycznia 2021 r.

k. wystawienie ocen za I połrocze zostaje przełożone na dzień 29 stycznia 2021 r. W związku z tym termin zakończenia I półrocza zostaje przesunięty z dnia 15 stycznia 20201 r. na dzień 29 stycznia 2021 r.

 

Maciej Gryczewski – dyrektor szkoły

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,092,360 unikalne wizyty