Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Lekcje online

Kszałc. na odl.

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Komunikat w sprawie organizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I-III w Szkole Podstawowej w Reczu

Komunikat w sprawie organizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych

dla uczniów klas I-III

w Szkole Podstawowej w Reczu

            Niniejszym informuję, że zajęcia dydaktyczne w Szkole Podstawowej w Reczu, zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej (Rozporządzenie MEN nowelizacja 30b)  z dnia 13 maja br., do dnia 7 czerwca br. będą odbywać się nadal za pomocą metod i technik kształcenia na odległość.


            Jednocześnie informuję, że od 25 maja br. – za zgodą rodziców – przywrócone mogą być zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III. Przywrócenie tych zajęć będzie odbywało się w szczególnym rygorze sanitarnym, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej (wytyczne GIS, MZ, MEN – komunikat z dnia 15 maja br.). Szczegółowe zasady realizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I–III w Szkole Podstawowej w Reczu stanowią załącznik do niniejszego komunikatu (wysłanego za pośrednictwem e-dziennika).


            W związku z powyższym proszę Rodziców o OBOWIĄZKOWE i PILNE zapoznanie się z tymi zasadami i podjęcie odpowiedzialnej decyzji związanej z wysłaniem dzieci do szkoły.

 

            W związku z koniecznością przygotowania szkoły pod względem organizacyjnym i sanitarnym, proszę o złożenie deklaracji w nieprzekraczalnym terminie do 20 maja br. (środa) do godz. 12.00 -  czy wyrażają Państwo wolę  wysłania dziecka do szkoły. W tym celu proszę o przesłanie do wychowawcy klasy za pośrednictwem e-dziennika informacji o następującej treści:

 

Wyrażam wolę wysłania dziecka (podać imię i nazwisko oraz klasę) do szkoły

od dnia 25 maja 2020 r.


Jednocześnie proszę o wypełnienie zgody na pomiar temperatury ciała dziecka, która stanowi załącznik nr 1 do zasad uczestniczenia uczniów klas I – III w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych oraz dostarczenie jej do Szkoły Podstawowej w Reczu pierwszego dnia pobytu dziecka w szkole.

WAŻNE: W przypadku braku informacji zwrotnej od rodzica/prawnego opiekuna, szkoła zakłada, że rodzice nie wyrażają woli wysłania dziecka do szkoły.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.03
838,936 unikalne wizyty