Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Lekcje online

Kszałc. na odl.

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Apel do Rodziców, Uczniów

Apel do Rodziców, Uczniów

Apel do Rodziców, Uczniów

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

 

Decyzją Prezesa Rady Ministrów do 11 kwietnia br. włącznie nie będzie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi. Obostrzenie nie dotyczy:

  • dojazdu do pracy,
  • wolontariatu,
  •  załatwiania spraw niezbędnych do życia codziennego. 

Można  się przemieszczać, aby zrobić niezbędne zakupy, wykupić lekarstwa, udać się do lekarza, opiekować się bliskimi, wyprowadzić psa.

Ważne! Przemieszczać się można jedynie w grupie do dwóch osób. Obostrzenie to nie dotyczy rodzin. Wobec tego:

 

Apeluję do Rodziców i Uczniów, aby w tym czasie ZOSTAĆ W DOMU, i nie wychodzić ze znajomymi, zwłaszcza jeśli są to grupy kilkuosobowe. Proszę, aby Rodzice zadbali o to, aby dzieci i młodzież nie przebywała na terenie miasta w grupach ponad dwuosobowych. Niech Państwa postawa będzie najlepszą lekcją wychowania w czasie stanu epidemii.

 

Nowe przepisy zakazują także wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań. Można spotykać się z najbliższymi. Wobec tego:

Proszę Rodziców - porozmawiajcie z dziećmi na temat UNIKANIA wszelkiego rodzaju większych zgromadzeń i imprez, na które młodzież w okresie wiosennym, przy ładnej pogodzie ma ochotę. Niech sprawy związane ze wspólnym bezpieczeństwem będą dla nas priorytetem.

 

Ograniczenia co do liczby osób nie dotyczą zakładów pracy. Należy jednak stosować w nich szczególnie ostre zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie zachowania odległości pracowników, środków dezynfekcji. W związku z tym Szkoła Podstawowa pracuje w ograniczonym trybie. Wszelkie sprawy prosimy o załatwianie za pomocą poczty elektronicznej, telefonów, faxu, dziennika elektronicznego.

 

Kształcenie na odległość

W dniach 25 marca – 10 kwietnia decyzją Ministra edukacji Narodowej Szkoła Podstawowa w Reczu będzie prowadzić kształcenie na odległość, w tym – WAŻNE – realizować podstawę programową. W dniu 24 marca otrzymaliście – Rodzice i Uczniowie – informacje na temat zasad kształcenia w tej formie (Zarządzenie nr 10/2019/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Reczu).

Wszelkie sprawy związane z kształceniem na odległość Rodzic i Uczeń może załatwić za pomocą dziennika elektronicznego lub w inny ustalony z nauczycielem sposób.  

W sprawach związanych z pomocą psychologiczno-pedagogiczną należy kontaktować się z pedagogami za pomocą dziennika elektronicznego lub za pośrednictwem adresów meilowych i telefonów znajdujących się na stronie internetowej szkoły.

W sprawach wychowawczych należy kontaktować się z wychowawcami klas (dziennik elektroniczny lub inny ustalony sposób).

W sprawach związanych z organizacją pracy szkoły można kontaktować się z dyrekcją szkoły (dziennik elektroniczny, adres meilowy, telefon).

Szczegóły znajdują się w wiadomości przesłanej za pośrednictwem e-dziennika.

Ważne! Przypominam, że Uczniowie i Rodzice zobowiązani są do codziennego logowania się do systemu e-dziennika.

 

Z poważaniem

Maciej Gryczewski – dyrektor szkoły

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.11
762,343 unikalne wizyty