Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Lekcje online

Kszałc. na odl.

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty

Drodzy Uczniowie klas ósmych, Szanowni Rodzice!

W tym roku szkolnym, dokładnie w dniach 21-23 kwietnia 2020 roku, odbędzie się egzamin ósmoklasisty (w skrócie E8).

 

Przygotowania do tego egzaminu zaczynamy już od września br. W tym miesiącu uczniowie muszą zadeklarować, który język będą pisali na egzaminie. W naszej szkole uczniowie mogą zdawać jeden język z dwóch do wyboru: język angielski lub język niemiecki.

 

Druki deklaracji uczniowie otrzymają podczas spotkań z dyrektorem, podczas których przedstawione zostaną podstawowe informacje na temat egzaminu. Proszę uczniów i rodziców o to, aby Wasz wybór był jak najbardziej świadomy. Deklaracje uczniowie muszą złożyć najpóźniej do dnia 27 września 2019 r. (sekretariat). 

 

Szczegółowy harmonogram przygotowań Szkoły Podstawowej w Reczu do egzaminu znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Organizacja roku szkolnego, natomiast już od poniedziałku, tj. od 9 września 2019 r., w zakładce Egzamin ósmoklasisty zastaną zamieszczone następujące dokumenty ogłoszone przez Centralna komisję Egzaminacyjną. Proszę rodziców o pilne zapoznanie się z tymi informatorami, gdyż zawierają one terminy ważne dla rodziców:

  1. 1.     INFORMACJA O SPOSOBIE ORGANIZACJI I PRZEPROWADZANIA  EGZAMINU ÓSMOKLASISTY obowiązująca w roku szkolnym 2019/2020
  2. 2.     Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 6 sierpnia 2019 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na egzaminie ósmoklasisty i egzaminie maturalnym w 2020 roku
  3. 3.     Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 6 sierpnia 2019 r. w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020.

 

Podstawowe informacje o terminach egzaminu E8 i harmonogramie ich organizacji zostaną przedstawione podczas spotkań z wychowawcami w dniu 19 września 2019 r.


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
838,938 unikalne wizyty