Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa fotografia

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Mobilność kadry

Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej

ASY SZKOŁY 2019

Laureaci „Złotej Dziesiątki” za wypracowanie najwyższej średniej ocen w roku szkolnym 2018/2019

 

Miejsce 1. średnia 5,78

Aleksandra Tomicz kl. 8b            

 

Miejsce 2. średnia 5,72

Katarzyna Afeltowicz kl. 8a 

 

Miejsce 3. średnia 5,64

 Amanda Piwowar kl. 7a

 

Miejsce 4. średnia 5,61

Joanna Packań kl. 8b

 

Miejsce 5. średnia 5,59

Cyprian Guzek  kl. 3a Gim.

 

Miejsce 6. średnia 5,58

Małgorzata Tomicz  kl. 5a

 

Miejsce 7. średnia 5,57

Pola Pilżys kl. 7b

 

Miejsce 8. średnia 5,56

Oliwia Konstantynowicz kl. 3c Gim.

 

Miejsce 9. średnia 5,55

Adrianna Hryniewicz kl. 5c

Oliwia Iwachkl. 6a

Joanna Różańska kl. 6a

 

Miejsce 10. średnia 5,50

Adrianna Piesyk kl. 8b

Angelika Sikora kl. 3a Gim.

Michał Różański  kl. 3b Gim.

Alicja Konstantynowicz kl. 3c Gim.       

 

Uczniowie klas III SP, którzy na koniec roku szkolnego 2018/2019 uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie wyróżnieni odznaką „Wzorowy Uczeń”

 

Klasa III A     

  1. Aleksandra Szymczak                                                           
  2. Lena Nawrocka                                                            
  3. Laura Paluszewska                                                 
  4. Jagoda Janecka
  5. Filip Cichocki
  6. Kamil Kowalus                                                                                                 

Klasa III B 

  1.  Zofia Papierska
  2. Julia Bosak
  3. Wanessa Jusińska
  4. Weronika Janik
  5. Julita Majkrzak
  6. Oliwia Sokołowska
  7. Mateusz Maciejewski
  8. Szymon Więcek

Uczniowie, którzy na koniec roku szkolnego 2018/2019 otrzymali świadectwa z wyróżnieniem

 

Klasa IV A

  1. Lena Konieczna
  2. Maja Konieczna
  3.  Martyna Rychlińska
  4. Oskar Iwach
  5. Michał Maciejewski
  6. Julia Sankowska
  7. Emilia Skonieczna
  8. Daria Korzeniecka
  9. Daria Sowińska

Klasa IV B

  1. Wojciech Krasowski
  2. Hanna Szczepaniak
  3. Oliwia Zielińska
  4. Magdalena Dziubczyńska
  5. Gabriela Stefaniak
  6. Klaudia Matusewicz
  7. Szymon Dędek
  8. Joanna Zań
  9. Oliwier Pawlak
  10. Aleksandra Kliman

Klasa IV C

  1. Adrianna Hryniewicz
  2. Hanna Sankowska
  3. Wiktoria Gołębiewska

Klasa V A

  1. Małgorzata Tomicz
  2. Igor Karcz
  3. Michał Czerniak
  4. Małgorzata Piesyk
  5. Paulina Grzyb
  6. Wanessa Duda
  7. Zuzanna Kuźmicz
  8. Zuzanna Tuchelman

Klasa V B

  1. Oliwier Bańkowski
  2. Hanna Olejarnik
  3. Julia Czarnecka

Klasa V C

  1. Zofia Gryczewska
  2. Wiktoria Pawlak
  3. Oskar Dalmaczyński
  4. Maja Dziadak
  5. Nadia Kozina
  6. Zuzanna Wyroślak
  7. Olivier Czerwiński
  8. Julia Emilianowicz
  9. Kornelia Bożacka
  10. Aleks Sobala
  11.  Amelia Rozbiegalska

Klasa VI A

  1. Oliwia Iwach
  2. Joanna Różańska
  3. Jakub Pater
  4. Wiktoria Baranowska
  5. Aleksandra Cybulska 
  6. Roksana Pietrzak
  7. Mateusz Zawarski

Klasa VI B

  1. Maja Staszak
  2. Julia Urbańska
  3. Hanna Gryczewska
  4. Bartosza Sment
  5. Amelia Konieczna
  6. Hanna Więcek
  7. Zuzanna Sankowska 
  8. Julia Maciejewska
  9.  Hubert Hertel
  10. Zuzanna  Żułtaszek
  11. Adrianna Wyrzykiewicz

Klasa VII A

  1. Amanda Piwowar
  2. Zuzanna Sumara
  3. Maksymilian Okonek
  4. Jakub Emilianowicz
  5. Martyna  Bąkowska
  6. Jakub Bodnar
  7. Wiktoria Stachańska
  8. Anna Szymczak
  9. Natalia Piesyk

Klasa VII B

  1. Pola Pilżys
  2. Maria Barna
  3. Jakub Stasiak

Klasa VII C

  1. Małgorzata Krakowiak

Klasa VIII A

  1. Katarzyna Afeltowicz
  2. Laura Rzepka
  3. Klaudia Denisiuk

Klasa VIII B

  1. Aleksandra Tomicz
  2. Joanna Packań
  3. Adrianna Piesyk
  4. Joanna Cymerman
  5. Aleksandra Jarzębak

Klasa III A gimnazjum

  1. Cyprian Guzek
  2. Angelika Sikora
  3. Hanna Szremska
  4. Marlena Tokaj

Klasa III B gimnazjum

  1. Michał Różański
  2. Natalia Kmetyk
  3. Nikola Zawarska
  4. Emilian Rakowski
  5. Zuzanna Duda
  6. Nataniel Nykiel

Klasa III C gimnazjum

  1. Oliwia Konstantynowicz
  2. Alicja Konstantynowicz
  3. Roksana Florczak
  4. Emilia Michalska
  5. Barbara Stanik
  6. Jakub Kowalczyk
  7. Wiktoria Wróblewska
  8. Roksana Stekiel

Uczniowie ze 100% frekwencją

 

  1. Bartosz Zajączkowski kl. I
  2. Kamila Pilżys-Janiuk kl. C
  3. Hubert Pilżys-Janiuk kl. I C
  4. Barbara Szczota kl. II B
  5. Katarzyna Przewdzięk kl. III A
  6. Julita Majkrzak kl. III B
  7. Kornelia Skryp kl. VI A
  8. Hubert Hertel kl. VI B
  9. Julia Maciejewska kl. VI B
  10. Szymon Wieczorek kl. VI B
  11.  Aleksandra Piłat  kl. VII A
  12. Jakub Emilianowicz kl. VII A
  13. Kacper Musialik kl. VII A
  14. Wiktor Kędzierski kl. VIII A
  15. Jakub Szmyt kl. VIII B

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
435,646 unikalne wizyty