Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Lekcje online

Kszałc. na odl.

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

Okazuje się, że jesteśmy wszędzie!

Okazuje się, że jesteśmy wszędzie!

Okazuje się, że jesteśmy wszędzie!

 

21 maja br. o godz. 12.00 nad Stawem Brodowskim w Szczecinie odbyło się Święto Harmonii - takim właśnie wydarzeniem oficjalnie otwarto pierwszą Miejską Strefę Harmonii. Staw Brodowski został oznaczony niestandardową, pływającą po tafli wody, tablicą informacyjną - również z logo naszej szkoły!

 

W pierwszej miejskiej strefie odbyło się także rozdanie nagród laureatom drugiej edycji konkursu na Szkolne Strefy Harmonii, czyli miejsc, do których uczniowie mogą uciec przed hałasem przerwy. Spośród wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa w składzie: Dorota Serwa (Dyrektor Filharmonii w Szczecinie), Paweł Kornicz oraz Kinga Rabińska (koordynatorka kampanii „Słyszę dobre dźwięki”), nagrodziła następujące szkoły:

 

·   I miejsce:. Publiczną Szkołę Podstawową w Bezrzeczu za „Cicharmonię”

 

·   II miejsce: Zespół Szkół w Kołbaczu za „Strefę harmonii”

 

·   III miejsce: Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I st. im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie za „Strefę harmonii”

Przypominamy, że Akcja odbywa się w ramach kampanii „Słyszę dobre dźwięki”, realizowanej przez Filharmonię w Szczecinie przy wsparciu partnerów lokalnych i ogólnopolskich, w tym: Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, Ecophon Saint-Gobain Sp. z o.o., Stowarzyszenia na Rzecz Lepszej Akustyki w Budynkach „Komfort ciszy”, Audio Technologies Sp. z o.o. oraz Szkoły Podstawowej w Reczu - zwycięzcy I edycji konkursu na szkolne strefy harmonii. 

Kampania „Słyszę dobre dźwięki” została doceniona i otrzymała patronaty honorowe Ministra Edukacji Narodowej, Izby Architektów RP oraz Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Słyszę Dobre Dźwięki" - kampania edukacyjna dotycząca przeciwdziałania zanieczyszczeniu środowiska hałasem", dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Wydarzenie Święto Harmonii zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Szczecin.

Szczegóły na stronach internetowych i fb Filharmonii w Szczecinie.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.14
887,437 unikalne wizyty