Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Lekcje online

Kszałc. na odl.

Losowa fotografia

Power

Aktywna tablica

Bierzemy udział

Szkolny facebook

BohaterOn

ZAKOŃCZENIE EGZAMINÓW I... ŚWIĘTA!

ZAKOŃCZENIE EGZAMINÓW I... ŚWIĘTA!

ZAKOŃCZENIE EGZAMINÓW I … ŚWIĘTA!

Szanowni Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice, Pracownicy Szkoły!

 

W środę 17 kwietnia 2019 r. zakończyliśmy maraton egzaminów, do których w tym roku podeszli uczniowie najstarszych klas naszej szkoły.

 

Od 10 do 12 kwietnia po raz ostatni przeprowadzony został egzamin gimnazjalnyUczniowie klas trzecich Gimnazjum im. Adolfa Długosza zmagali się z zadaniami z historii i wiedzy o społeczeństwie, języka polskiego, przedmiotów przyrodniczych, matematyki, języka angielskiego i języka niemieckiego. Mamy nadzieję, że są z siebie zadowoleni i będą usatysfakcjonowani z osiągniętych wyników.

 

Od poniedziałku 15 kwietnia do środy 17 kwietnia po raz pierwszy do egzaminu ósmoklasisty przystąpili uczniowie ostatniego rocznika Szkoły Podstawowej. 37 uczniów klas ósmych zmagało się z zadaniami z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego i języka niemieckiego. Wiemy, że bardzo odpowiedzialnie podeszli oni do pierwszego w swoim życiu egzaminu. Liczymy na satysfakcjonujące wyniki.

 

Wszystkim zdającym należy się odpoczynek, gdyż ostatnie dni i tygodnie były dla nich z pewnością dość stresujące. Będzie okazja odpocząć podczas rozpoczynającej się w czwartek wiosennej przerwy świątecznej, która potrwa do wtorku 23 kwietnia.

 

Ostatni tydzień od 10 do 17 kwietnia to również czas wytężonej i szczególnie odpowiedzialnej pracy nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły, którzy odpowiadali za prawidłowy przebieg egzaminów i ich organizację.

 

W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować Radzie Rodziców, która – tradycyjnie – włączyła się w organizację tego wydarzenia i każdego dnia przygotowywała smaczny poczęstunek dla zdających. Dziękujemy również tym wszystkim, którzy pomogli nam w prawidłowym przebiegu egzaminu i zasiadali w komisjach jako członkowie zespołów nadzorujących.

 

Miło nam również poinformować, że dwoje uczniów: Hanna Szremska i Cyprian Guzek nie musieli pisać egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego (Hania) oraz wiedzy o społeczeństwie (Cyprian). Hania i Cyprian zostali bowiem laureatami konkursów przedmiotowych i dzięki temu, bez konieczności pisania danego zakresu egzaminu gimnazjalnego, otrzymali z niego maksymalną liczbę punktów (100%). Warto dodać, że do konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie zostali przygotowani przez p. Aleksandrę Gryczewską (jęz. polski) oraz p. Macieja Gryczewskiego (wos).

 

Gratulujemy również wszystkim pozostałym uczniom, którzy w tym roku przystąpili do konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim – Oli Tomicz, Kasi Afeltowicz, Mateuszowi Łucykowi, Michałowi Różańskiemu, także Cyprianowi GuzkowiZostali onibowiem finalistami tych konkursów i z satysfakcją odnotujemy ich sukces na świadectwach ukończenia szkoły. Finalistów do konkursów przygotowali: p. Jolanta Cymerman (Ola, Kasia), p. Joanna Bednarczyk (Ola, Cyprian), p. Dariusz Kowalewski (Cyprian, Michał), p. Joanna Urbańska (Ola), p. Aleksandra Gryczewska (Cyprian), p. Jolanta Kwaśnik (Kasia), p. Mariola Koźmińska (Cyprian), p. Maciej Gryczewski (Mateusz).

 

Korzystając z okazji …

 … chcielibyśmy życzyć wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom Obsługi, Rodzicom

wszystkiego najlepszego

z okazji rozpoczynającego się okresu świątecznego.

Życzymy Wszystkim rodzinnych, spokojnych

Świąt Wielkanocnych, spędzonych  w gronie najbliższych.

 

Dyrekcja szkoły

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.05
838,879 unikalne wizyty